8 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor. 4:03 ‘de Pluto ile bir kare açı yapacak. Gördüğünüz rüyaları anımsamaya çalışın, eğer yorumlayabilirseniz iyileştirici olabilir.

Ay Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor. 4:03 ‘de Pluto ile bir kare açı yapacak. Gördüğünüz rüyaları anımsamaya çalışın, eğer yorumlayabilirseniz iyileştirici olabilir. Bu açı sonrasında Ay boşluğa giriyor. 8:14 ‘e kadar yeni bir adım atmak yerine elinizdeki işleri bitirip dinlenmeye çekilin.

8:14 ‘de Ay Akrep burcuna geçiş yapacak. Gerilimli bir iki gün olabilir. Bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir. Daha çok maddi konularla ilgilenebilirsiniz. Sigorta, kredi, faiz veya miras gibi konular sizi meşgul edebilir.

12:06 ‘da Ay Mars arasında zorlu bir açı var. Bu açı tartışma ve kazalara açık bir yapı getiriyor. Maddi konularda da temkinli olmak gerekiyor. Finansal piyasalar açısından hareketli saatler olabilir.

20:31 ‘de Ay Merkür arasında destekleyici bir açı olacak. İletişimin hareketlenmesi ve yolculuklar bu saat sonrasında olasıdır.

Cuma, 8 Temmuz⋅12:37am – 11:15pm arasında ay 17. Menzilde

17. Menzil: al-Iklik 25°42’ Terazi ile 8°34’Akrep | Uygun: Aşk ve evlilik için uygun. Finans için iyi. Tedavi için kullanılabilir. | Uygun Değil: Yolculuk için iyi değil. Operasyonlar önerilmez

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi