7 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün ilk dördün fazını yaşıyoruz. 29 Haziran tarihinde bir yeniay yaşadık. Ogün belli belirsiz ektiğiniz tohumlar için bugün ilk kez adım atacaksınız.

Bugün ilk dördün fazını yaşıyoruz. 29 Haziran tarihinde bir yeniay yaşadık. Ogün belli belirsiz ektiğiniz tohumlar için bugün ilk kez adım atacaksınız. Bugün yeniay zamanı yaptığınız planlar için harekete geçin. Ufak da olsa bir adım atın. Sabaha karşı 5:14 ‘de Ay Güneş açısı kesinleşse de önünüzde aksiyon almak için 3 gün olacak.

Ay hala Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor. İlişki ve ortaklıklar önemli durumda. Dengeli olabilmek, doğru zamanda doğru adımı atabilmek önemli olacak.

7:45 ‘de Ay Chiron arasında bir zorlu açı olacak. Bu açı özellikle baş bölgesini hassas kılıyor. Migreni olanlar, lütfen önceden tedbirlerinizi alın.

8:52 ‘de Ay Venüs arasında bir uyumlu açı olacak. Destek istemekten çekinmeyin. Sosyal etkinlikler ve toplantılar için idealdir. İlişkiler açısından ise keyifli zamanlar olacaktır.

22:17 ‘de Ay Satürn arasında bir uyumlu açı olacak. Sorumlulukları yerine getirmek veya biraz kendi başınıza kalmak için kullanabilirsiniz. İnsanlardan uzaklaşmak bu süreçte size iyi gelebilir.

7 Temmuz 2022, 1:20am – 8 Temmuz 2022, 12:37am arasında Ay 16. Menzilde

16. Menzil: al-Zubana 12°51’ Terazi ile 25°42’Terazi | Uygun: Ticaret, iş ve finans için iyi | Uygun Değil: Aşk, ilişkiler ve evlilik için iyi değil. Yolculuk için uygun değil. Tedavi önerilmez

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.