9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Finansal konular, kredi, sigorta ve vergi gibi konular bugün gündemde olabilir.

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Finansal konular, kredi, sigorta ve vergi gibi konular bugün gündemde olabilir.

9:13 ‘de Merkür Jüpiter arasında bir zorlu açı olacak. Boyunuzu aşan sözler vermemeye çalışın. Size verilen sözlerin de yerine getirilmeme ihtimalini herzaman dikkate alın. İletişim ve bilgi akışı çok fazla olabilir. Telefon görüşmeleri uzayabilir. Yola çıkacaklar için yolculuk beklediğinizden uzun sürebilir, varış saatlerinizi bunu dikkate alarak planlayın.

14:09 ‘da Ay ve Güneş arasında bir uyumlu açı olacak. Hedefleriniz için harekete geçecek gücü bulabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden destek almak için de uygun bir zaman.

15:33 Ay Uranüs arasında zorlu bir açı olacak. Bayramın ilk gününde aksilikler ve kazalar çok olası, lütfen iki kat dikkatli olalım. Planlar bu saatte değişebilir. İletişim, özellikle internette aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Tatil zamanı olsa da piyasalar açısından istikrarsız saatler olacaktır.

20:02 ‘de Ay Juno arasında bir uyumlu açı olacak. İlişkiler açısından oldukça destekleyici zamanlar.

8 Temmuz 2022, 11:15pm – 9 Temmuz 2022, 9:14pm arasında Ay 18. Menzilde olacak

18. Menzil: al-Qualb 8°34’ Akrep ile 21°25’Akrep | Uygun: Tarım, inşaat için iyi. Mide tedavileri için uygun | Uygun Değil: Aile ile ilgili konular için uygun değil. Aşırı yemeye dikkat!

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi