24 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

6:26 ‘da Merkür Mars arasında uyumlu bir açı olacak. Aldığınız kararları hızlıca uygulamaya koyabilirsiniz. Merkür hala retro konumda olduğu için belki de daha önce alınan kararlar uygulamaya koyabilirsiniz.

14:5 ‘de Venüs Satürn arasında bir uyumlu açı olacak. İlişkiler konusunda uzun vadeli kararlar alınabilir. Maddi konularda da uzun vadeli yatırımlarınızdan kar etmeniz de olasıdır.

Ay Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bu süreçte 15:41 ‘de Neptün ile kavuşacak. Meditasyon, yoga ve ruhsal çalışmalar için kullanabilirsiniz. Sanatsal çalışmalar için de kullanabilirsiniz.

21:48 ‘de Ay Pluto arasında destekleyici bir açı olacak. İyi bir konsantrasyon sağlayabilirsiniz. Ay Balık burcunda olduğu için ruhsal çalışmalarda şifalandırıcı bir etki yakalayabilirsiniz.

22:49 ‘da Ay Merkür arasında destekleyici bir açı olacak. Eski yazılarınızı gözden geçirebilir ve revizyonlar yapabilirsiniz. İletişimin hareketlenmesi olasıdır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.