25 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. 0:33 ‘de Balık burcunu terk etmek üzere olan Mars ile kavuşacak.

Ay Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. 0:33 ‘de Balık burcunu terk etmek üzere olan Mars ile kavuşacak. Hem son dereceler olması hem de Balık burcunda yer aldığı için yeni bir adım atmak için çok uygun değil. Bu saatleri şifa çalışmaları için kullanabilirsiniz. Özellikle yoga ve benzer sporlar için destekleyici olacaktır.

Ay 0:39 ‘da Koç burcuna geçiş yapacak. Harekete geçmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanılabilir. Hızlı gelişmeler bu süreçte mümündür. Aşırı riskli hareketlere ve kazalara dikkat ediniz. Öfke ve kavgacı tutumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Enerji hızlı, işleri bitirmek için hızlı hareket ederken dikkatsiz ve özensiz olma riskimiz var.

Mars 2:17 ‘de Koç burcuna geçiş yapıyor. Bir süredir harekete geçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz de hissetmeniz mümkün. Sağlık sorunları yaşayanların bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi mümkün. Mars Koç burcunda olduğu müddetçe baş bölgesi hassas olabilir. Özellikle migren atakları yaşayanların önceden tedbir almalarında fayda var. Bu süreç 5 Temmuz tarihine kadar devam ediyor. Mars transitleri ile ilgili detaylı yazıya blogdan ulaşabilirsiniz.

Ay 5:27 ‘de Jüpiter ile kavuşacak. Eğitim, yolculuk ve yurtdışı ile ilgili konularda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. 8:32 ‘de Ay Güneş arasında bir uyumlu açı olacak. Bu süreçte hedefleriniz için harekete geçebilirsiniz. Gün içinde yönetim kademesinden gelecek tekliflere açık olun. Ancak ayın ışığı giderek azalıyor. Bu nedenle elinizdeki işlerin revizyonlarını tamamlamak bu sürecin en sağlıklı kullanımı olacaktır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.