23 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. 0:15 ‘de Mars Pluto arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek.

Ay Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. 0:15 ‘de Mars Pluto arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Fiziksel olarak kendinizi oldukça güçlü hissedebilirsiniz. Eğer tamamlamanız gereken işler varsa bu gece iyi bir konsantrasyon sergileyebilirsiniz.

4:15 ‘de geri hareket eden Merkür Boğa burcuna dönecek. Hatırlayalım, 10 Mayıs tarihinde Merkür geri hareketine başlamıştı. Hayatınızda bir konuda bazı şeyleri ertelemek zorunda kalmış olabilirsiniz. Şimdi bunlarla ilgili bazı finansal revizyonlar yapmanız gerekecek. Burcunuza etkisi için Aylık Burç Yorumlarını okuyabilirsiniz. 13:46 ‘da Ay Juno ile kavuşacak. İlişkiler konusunda destekleyici zamanlar. Önemli başlangıçlara imza atılabilir.

14:04 ‘de Güneş Jüpiter arasında destekleyici bir açı olacak. Yönetim kademesinden gelecek desteklere hazır olun. Finansal konularda da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

22:53 ‘de Ay Uranüs arasında uyumlu bir açı olacak. Sürpriz gelişmelere hazır olun. Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirin.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.