22 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor. 5:40 ‘da Venüs ile uyumlu bir açısı olacak. Sabah saatleri ilişkiler açısından destekleyici olacaktır.

Ay, Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor. 5:40 ‘da Venüs ile uyumlu bir açısı olacak. Sabah saatleri ilişkiler açısından destekleyici olacaktır. Ancak 10:19 ‘da Satürn ile bir kavuşum yapacak. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Bu saatleri elinizde uzun süredir bekleyen işleri bitirmek için kullanabilirsiniz. Karamsar olabilirsiniz ancak bunun geçici bir süreç olduğunun farkında olun.

Ay, Satürn ile kavuşum açısından sonra boşluğa giriyor. Bu saat sonrasında yeni bir işe başlamayın. Bunun yerine elinizdeki işleri bitirip dinlenmeye çekilin. Ay, 18:49 ‘da Balık burcuna geçiş yapana kadar bu süreç devam edecek.

Ay, 18:49 ‘da Balık burcuna geçtiğinde daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Bugün sosyal medyayı iyi takip edin. Evrensel sevgi mesajlarının yoğunluğu dikkat çekici düzeyde olacaktır. Bugün fedakarlık günü. Merhamet ve iyilik için fırsat kollayın. Ama unutmayın, zihinsel konular için uygun bir gün değildir. Kafanız dalgın ve bulanıktır. Suiistimal edilmeyin.

19:12 ‘de Ay geri hareketine devam eden Merkür ile uyumsuz bir açı yapacak. İletişim konusunda aksaklar yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı planlarınız değişebilir.

21:43 ‘de ay Güneş ile bir kare açı yapacak. Bu açı ile son dördün fazına geçiş yapıyoruz. Tutulma konularında aldığınız geri bildirimlere göre şimdi bir revizyona gireceksiniz. Anımsayın; 30 Nisan tarihinde bir Güneş tutulması yaşadık. Bu tutulma ile hayatınızda yeni bir döngü başladı. Bu yeni adımlar sonrasında 16 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir ay tutulması gerçekleşti. Bu tutulma ile bazı şeylerin farkına vardınız. Şimdi bu farkındalık sonrasında düzeltmeniz gereken bazı aksilikleri gördünüz. Bu düzenlemeler yeniay kararlarınızı daha iyi bir noktaya taşımak içindir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi