21 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

4:22 ‘de Güneş İkizler burcuna geçiş yapıyor. Güneşin İkizler burcuna geçişinin burcunuza etkisi Aylık Burç Yorumlarında.

4:22 ‘de Güneş İkizler burcuna geçiş yapıyor. Güneşin İkizler burcuna geçişinin burcunuza etkisi Aylık Burç Yorumlarında. Ay Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor. Teknolojik konular daha fazla gündeminizde olacak. Daha sosyal olabilirsiniz.

17:03 ‘de Ay Chiron arasında destekleyici bir açı olacak. Sağlığınız daha öncelikli olabilir. Özellikle migren sorunu olanların önceden tedbirlerini almasında fayda var.

18:15 ‘de Ay Uranüs ile uyumsuz bir açı yapacak. Beklenmedik sürprizler olabilir. Planlarınız değişebilir. Teknolojik konularda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Finansal olarak da istikrarsız saatler olabilir.

22:17 ‘de retro hareketine devam ederken Güneş ile kavuşacak. Yönetim kademesinin önemli açıklamaları güne damgasını vurabilir. Kavuşum İkizler burcunda meydana gelecek. Bu nedenle sosyal medyada yapılacak açıklamalar, geçmiş tarihli olaylarla ilgili açıklamalar veya eski konuların ortaya dökülmesi çok olasıdır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi