20 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kariyer konuları daha fazla önceliğiniz olabilir. 4:32 ‘de retro hareketine devam eden Merkür ile Jüpiter arasında destekleyici bir açısı olacak.

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kariyer konuları daha fazla önceliğiniz olabilir. 4:32 ‘de retro hareketine devam eden Merkür ile Jüpiter arasında destekleyici bir açısı olacak. Daha önce 27 Nisan tarihinde bu açı bir kez daha gerçekleşmişti. O tarihlerde Jüpiter hala Balık burcunun son derecelerindeydi. Şimdilerde ise Koç burcunda yolculuğuna yeni başladı. Eğitim ve yolculuklar açısından şanslı zamanlar, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Daha önce kaçırdığınız bir fırsatı tekrar yakalayabilirsiniz. Etkisi tüm güne yayılabilir.

7:40 ‘da Ay Neptün arasında destekleyici bir açı olacak. Özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda verimli saatler olabilir. Yoga, meditasyon veya diğer ruhsal çalışmalar için kullanabilirsiniz.

10:06 ‘da Ay Mars arasında bir uyumlu açı olacak. Rekabet ve mücadele gücünüz artar. Fiziksel enerjinin de yükseldiği bu zamanı egzersiz için kullanabilirsiniz.

13:23 ‘de Ay Plüto ile kavuşacak. Bu saatler güç savaşlarına açıktır. Bu nedenle önemli kararlar almaktan kaçının. Eğer üzerinizde yoğun bir baskı hissederseniz bazı taleplere cevap vermek için zaman isteyin.

14:59 ‘da Ay Güneş ile uyumlu bir açı yapacak. Kendinize güveninizin arttığı ve yönetim kademesinden destek alabileceğiniz saatlerdir. Ay bu açıdan sonra boşluğa girecek. Yeni bir adım atmak yerine dinlenmeye çekilmek ya da eldeki işleri bitirmek daha uygun olacak.

Ay 15:52 ‘de Kova burcuna geçiş yapıyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, bir ekip olarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Teknoloji, yenilikler ve sosyal etkinlikler gündeme gelebilir.

18:11 ‘de Ay Merkür arasında destekleyici bir açı olacak. Sabah gerçekleşen Merkür Jüpiter açısının tetiklendiği zamanlar. İletişim trafiği artabilir. 18:53 ‘de Jüpiter ile olan uyumlu açı ile birlikte eğitim ve yolculuklar gündeminizi meşgul edebilir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi