19 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. 6:17 ‘de Juno ile uyumlu bir açı yapacak. İlişkiler konusunda oldukça destekleyici. Sabah saatlerini ilişkilerdeki sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. 15:09

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. 6:17 ‘de Juno ile uyumlu bir açı yapacak. İlişkiler konusunda oldukça destekleyici. Sabah saatlerini ilişkilerdeki sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. 15:09 ‘da Ay Kiron arasında zorlayıcı bir açı olacak. Sağlık konusunda temkinli olmakta fayda var. Özellikle migren sorunu yaşayanların öncesinde önlem almaları faydalı olabilir.

15:10 ‘da Güneş Pluto arasında bir uyumlu açı olacak. Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Eğer yönetim kademesini ikna etmek istediğiniz bir konu varsa bugün bir fırsat yakalayabilirsiniz. Güneş Pluto kimi zaman hedefleriniz için yoğun bir çalışmayı gösterir. Eğer yetiştirmeniz gereken işler veya zorlu projeleriniz varsa verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Ay 16:16 ‘da Uranüs ile uyumlu bir açı yapacak. Bu güzel sürprizleri gündeme getirebilir. Bu saatlerde planlarınız değişebilir.

23:01 ‘de Ay Venüs arasında zorlu bir açı olacak. İlişki ve ortaklıklar konusunda orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve yapmanız gereken işler arasında bir çatışma yaşayabilirsiniz.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi