18 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bugün Balık burcundaki Mars ve Neptün ile zorlayıcı açıları olacak. Bu nedenle sabah saatleri stresli olabilir. 6:51 ‘de Mars ile olan zorlu açı nedeniyle kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

Ay Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bugün Balık burcundaki Mars ve Neptün ile zorlayıcı açıları olacak. Bu nedenle sabah saatleri stresli olabilir. 6:51 ‘de Mars ile olan zorlu açı nedeniyle kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Özellikle dalgınlık nedeniyle oluşabilecek sakarlıklar konusunda da temkinli olun. 6:59 ‘da Neptün ile zorlu bir açı yapacak. Konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Dalgınlıklar ya da unutkanlıklar olabilir.6:59 ‘da Satürn ile olan uyumlu açı toparlamanıza ve sorumluluklarınıza odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Bu açıdan sonra ay boşluğa giriyor. Yeni bir işe başlamak yerine elinizdeki işlere odaklanın.

9:33 ‘de Mars Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Şimdi Mars ‘ın yıkıcı etkisinden uzaktasınız. Rekabet ya da mücadeleden yana değilsiniz. Bu süreç daha çok başkalarına faydalı olmak isteyeceğiniz, belki de gönüllü çalışmaların içinde yer alabileceğiniz bir zaman. Elbette sanatsal aktiviteler ve dans gibi konular da günlük aktivitelerinize dahil olabilir. Affetmeye, geri adım atmaya daha yakın olduğunuz bir zaman. Uzun süredir agresif bir enerji hakimse bu süreç bir miktar rahatlamanızı ve gevşemenizi sağlayabilir. Ruhsal ya da sanatsal bir faaliyete adım atabilirsiniz. Belki meditasyon yaşamınıza dahil olmaya başlar. Yada artık yoga yapmak için bir adım atarsınız. Hayatınızda adım attığınız konu ne olursa olsun sizi bir miktar sakinleştirecektir. Şimdi ilişkilerinizde de daha anlayışlı olabilirsiniz. Gerilimin azalması sosyal yaşamınızda da etkili olacaktır.

Ay 15:01 ‘de Oğlak burcuna geçiş yapacak. Kariyer, iş ve devlet konuları gündemde olacaktır. Üzerinize düşen sorumlulukları istemeseniz de yapmak zorunda kalabilirsiniz.

17:21 ‘de Ay Jüpiter arasında zorlu bir açı olacak. Dinlenmek isteyeceğiniz saatler olacaktır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi