17 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. Eğitim, yolculuklar ve yurtdışı ile ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. 5:04 ‘de Juno ile zorlu bir açısı olacak. Özellikle ilişkiler konusunda sabah saatleri gerilimli olabilir.

Ay Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. Eğitim, yolculuklar ve yurtdışı ile ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. 5:04 ‘de Juno ile zorlu bir açısı olacak. Özellikle ilişkiler konusunda sabah saatleri gerilimli olabilir. Özgürlük ihtiyacı arttığı için orta yol bulmakta zorlanabilirsiniz. 14:41 ‘de Ay Chiron arasında bir uyumlu açı olacak. Tedavi görenler için şifalandırıcı bir etli yaratacaktır. Bununla birlikte eğitim almak, konusunda uzman kişilerin fikirlerinden yararlanmak için de kullanabilirsiniz.

18:30 ‘da Ay ile Venüs arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Bu açı ile ilişkilerdeki sorunları çözmek mümkün olacaktır. Sosyalleşmek için bu saatleri kullanabilirsiniz.

Ertesi gün sabah saatlerinde Ay boşlukta olacak. Ve Mars ve Neptün ile zorlu açıları yapacak. Konsantre olmakta zorlanabilir veya çalışmak için kendinizi yeterince enerjik hissedemeyebilirsiniz. Bu nedenle bugün içinde yapabiliyorsanız elinizdeki işleri tamamlamaya çalışın.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.