18 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor. 4:36 da sürprizler gezegeni Uranüs ile bir zorlu açısı olacak.

Ay Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor. 4:36 da sürprizler gezegeni Uranüs ile bir zorlu açısı olacak. Sabah saatlerinde teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

5:35 sonrasında daha canlı ve motive hissedebilirsiniz. Spor yapanlar için çok verimli saatler olabilir.

Öğle saatleri ilişkiler açısından kısmen gerilimli olabilir. Daha bireysel hareket etme ihtiyacınız artabilir.

17:09 da Ay Venus ile zorlu bir açı yapacak. Sosyal hayatınız ve ihtiyaçlarınız çatışabilir. Orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Tembelliğe meyil, keyfi harcamalar da bu saatlerde olasıdır.

17:46 Ay Satürn ile kavuşacak. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kısmen karamsar olmanız mümkün. Yapabiliyorsanız bu saatleri dinlenmeye ayırın. Uzun zamandır ertelediğiniz angarya işlerden kurtulmak da size iyi gepebilir.

21:50 de Ay Güneş arasında bir uyumlu açı olacak. Kendinizi şimdi daha motive hissedebilirsiniz. Daha iyimser, iletişime açık olacağınız saatlerdir.

Bu açıdan sonra ay boşluğa girecek. Önemli başlangıçlar için Ay ‘ın burc değiştirmesini bekleyin.

17 Haziran 2022, 14:33 – 18 Haziran 2022, 11:39 arasında Ay 25. Menzilde

25. Menzil: Sa’d al-ahbija 8°34’Kova ile 21°25’Kova | Uygun: Tarım için iyi. Zihinsel konular ve ders çalışmak için uygun | Uygun Değil: Evlilik ve ilişkiler için uygun değil. Hamilelik için uygun değil

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi