17 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay 0:44 de Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 2.5 gun arkadaşlarınızla bir araya gelmek, bir ekip olarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Teknoloji, yenilikler ve sosyal etkinlikler gündeme gelebilir.

5:29 da Ay Merkür ile bir uyumlu açı yapacak. Sabah saatlerinde iletişim trafiği hareketli olabilir. 10:27 ‘de Ay Jupiter arasında bir uyumlu açı olacak. Bazı şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle öğle saatlerine doğru ilişkiler konusunda güzel gelişmeler gündeme gelebilir.

Ay bugün küçülen ay fazına geçiş yapıyor. Dönün ve yeniaydan bu zamana kadar olan süreci değerlendirin. Geri bildirimleri alın veya kendi başınıza bir değerlendirme yapın.

16 Haziran 2022, 17:52 – 17 Haziran 2022, 14:33 arasında ay 24.Menzilde

24. Menzil: Sa’d al-su’ud 25°42 Oğlak’ ile 8°34’Kova | Uygun: Evlilik için uygun. Alışveriş ve finansal konular için iyi. | Uygun Değil: Deniz ve suda yapılacak yolculuklar için iyi değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.