19 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından sonra ay hala boşlukta olacak. Ancak 0:31 ‘de Venüs Satürn arasında zorlu bir açı var.

Gece yarısından sonra ay hala boşlukta olacak. Ancak 0:31 ‘de Venüs Satürn arasında zorlu bir açı var. Hem maddi konularda hem de ilişkilerle ilgili alanda kısıtlayıcı bir açı bu. Bir kemer sıkma zamanı, ilişkiler içinse tam bir sağlamlık sınavı diyebiliriz. Finansal olarak yatırım yapmak için iyi bir zaman değil, süreç ise geciçi. Bu nedenle beklemede kalın.

2:01 ‘de Ay Balık burcuna geçiş yapıyor. Bugün sosyal medyayı iyi takip edin, evrensel sevgi mesajlarının yoğunluğu dikkat çekici düzeyde olacaktır. Bugün fedakarlık günü. Merhamet ve iyilik için fırsat kollayın. Ama unutmayın, zhinsel konular için uygun bir gün değildir. Kafanız dalgın ve bulanıktır. Suistimal edilmeyin.

7:06 ‘da ise Venüs ve Neptün arasında bir uyumlu açı olacak. Dün hasar alan ilişkileri burada iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Oldukça romantik ve destekleyici zamanlar.

Venüsün açılarının burcunuza etkisi aylık burç yorumlarında, link hikayede

11:00 ‘de Ay Merkür arasında bir zorlu açı olacak. İletişim, yolculuk ve eğitim konusunda aksaklıklar çıkabilir. Merak etmeyin, ertesi gün çok destekleyici bir açı olacak. Bugün yaşadığınız aksaklıkları yarın rahatlıkla çözebilirsiniz.

19 Haziran 2022, 09:18 – 20 Haziran 2022, 07:36 arasında ay 27.Menzilde

27. Menzil: al-Farg al-mu’ahhar 4°17’ Balık ile 17°8’Balık | Uygun: Kariyer ve alışveriş için iyi. Tedavi için uygun. Tarım için iyi. | Uygun Değil: İnşaat, deniz yolculukları için iyi değil. Yeni bir projeye başlamak uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.