16 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Tutulma günündeyiz. Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor.

Tutulma günündeyiz. Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Tutulma öncesinde 2:43 ‘de Güney Ay Düğümü ila kavuşacak. Bu saatler tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedebilirsiniz.
Ay 4:01 ‘de Mars ile uyumlu bir açı yapacak. Fiziksel enerjinin yükseldiği bir zaman olacaktır. Uyumakta güçlük çekenler olabilir. Hafif egzersizler uyumanıza yardımcı olabilir.

6:38 ‘de Ay ile Satürn arasında zorlayıcı bir açı gerçekleşecek. Bu açı aslında tutulmaya da eşlik eden bir açı olacaktır. Kendinizi biraz karamsar hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız ağır gelebilir. Bu süreci mümkün olduğunca yavaş geçirmeye çalışın. 6:39 ‘da Ay Neptün ile bir destekleyici açı yapacak. Bu üzerinizdeki karamsar ve baskın enerjiyi rahatlatabilir.

Ay 7:14 ‘de Güneş ile karşıt açısını kesinleştiriyor. Ve ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması bir dolunaydır ve bizi gerçeklerle yüzleşmeye çağırır. Elbette bu açının etkisi bir dolunaydan çok daha uzun süreli etkidir. 25 Ekim 2022 ‘de gerçekleşecek bir sonraki tutulmaya kadar bu tutulmanın etkisini hissetmeye devam edeceğiz. Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi blogda.

12:28 ‘de Ay Pluto ile son açısını yapacak boşluğa giriyor. Pluto güçlü kişilerden destek almayı getirebilir. Finansal konuların daha fazla gündemde olması mümkündür.

Ay 14:50 ‘de Yay burcuna geçiş yapıyor. Son bir kaç gündür devam eden Akrep burcunun karanlık ve yoğun etkisinden çıkıyoruz. Kapalı kalmak istemeyeceğimiz bir gün. Gezmek ve farklı bir yerde olmak ihtiyacı artabilir. Eğitim, felsefe, yabancılar gündeminizde olabilir. Ay Jüpiter arasında 16:33 ‘de bir uyumlu açı gerçekleşecek. Bu açı ile daha iyimser etkiler hissetmeye başlıyoruz. Koç burcuna geçiş yapan Jüpiter yeni şans ve fırsatları karşımıza çıkartmaya başlıyor. Bu süreçte daha önce tecrübe etmediğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Cesur olun ve deneyerek öğrenmekten çekinmeyin.

Ay 20:18 ‘de geri gitmekte olan Merkür ile bir karşıt açı yapacak. Bazı planlarınız iptal olabilir. Bu süreçte özellikle eğitim ve yolculuklar konusunda esnek olmaya çalışın. Merkür retro olduğu için geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi