16 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kariyer hala öncelikli konumuz. Bugün oldukça hareketli bir gün. 2

Ay Oğlak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kariyer hala öncelikli konumuz. Bugün oldukça hareketli bir gün. 2:49 ‘da Ay Mars arasında zorlu bir açı var. Uyumakta güçlük çekebilirsiniz. Oldukça gergin saatler.

Ay ‘ın 4:09 ‘da Uranüs ile bir uyumlu açısı olacak. Sabah saatleri hızlı ve sürprizli olabilir. Rutinden çıkmaya çalışın.

10:13 ‘de Güneş ile Satürn arasında bir uyumlu açı olacak. Uzun vadeli hedefler için destekleyicidir. Yönetim kademesi açısından bu süreç iyi bir planlama yapma şansı verecek.

Ay 12:08 ‘de Venüs ile destekleyici bir açı yapacak. Bu süreçte sosyalleşebilir ve başkalarından destek alabilirsiniz. Maddi konularda da güzel gelişmeler bekleyebiliriz.

16:41 ‘de Güneş ile Neptün arasında zorlu bir açı olacak. Yönetim boşluğu, yön kaybı bu süreçte etkili olacaktır. Satürn ‘den daha erken saatlerde aldığı destek çok daha verimli olduğu için bu saatlere önemli iş ve toplantılarınızı bırakmayın. Daha erken saatlerde alınmış kararları bu saat sonrasında değiştirmeyin.

17:23 ‘de Ay ‘ın Neptün ile bir uyumlu açısı olacak. Dinlenme ve meditasyon gibi ruhsal çalışmalar için kullanabilirsiniz. 21:41 ‘de Ay Pluto ile kavuşuyor. Derin terapiler için iyi bir zaman. Köklü değişimler yapmak, bir konuda derinlemesine çalışmak için iyidir. Ay bu açıdan sonra boşluğa girecek. Yeni başlangıçlar için Ay ‘ın bir sonraki burca geçmesini bekleyin.

15 Haziran 2022, 21:29 – 16 Haziran 2022, 17:52 arasında ay 23.Menzilde

23. Menzil: Sa’d Bula 12°51 Oğlak’ ile 25°42’Oğlak | Uygun: Boşanmak için uygun. Tedavi için iyi. | Uygun Değil: Evilik ve ilişkiler için uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi