13 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. 00:39 ‘da Merkür ile zorlu bir açı yapacak. Teknolojik sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. 00:39 ‘da Merkür ile zorlu bir açı yapacak. Teknolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Uyku sorunları görülebilir. Zihni sakinleştirmek ve dinlenmek çok mümkün olmayabilir. Yapabiliyorsanız #mindfulness egzersizleri için destekleyici bir zaman. Ay bu açıdan sonra boşluğa girecek. Önemli kararları bu saatlerde almayın.

1:31 ‘de Ay Yay burcuna geçiş yapıyor ve yavaş yavaş dolunay fazına doğru ilerliyoruz. Yay burcunda gerçekleşecek dolunayın burçlara etkisi Dolunay yazısında, blogda. Ay ‘ın önündeki ilk açı 10:25 ‘de Jüpiter ile uyumlu bir açı olacak. Son bir iki gündür Akrep burcunun karanlık ve kasvetli ruh halinden sıyrıldığınızı hissedebilirsiniz. Daha iyimser ve hoşgörülü olabiliriz. Eğitim, iletişim ve yolculuklar konusunda destekleyici etkiler var.

18:26 ‘da Merkür retro hareket yaptığı İkizler burcuna tekrar geri dönecek. Dönün ve Mayıs ayının başında aldığınız kararları tekrar değerlendirin. Bu tarihlerde aksayan konuları çözmek için iyi bir zaman. 5 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu süreçte iletişimle ilgili her konunun hız kazandığını görebilirsiniz. Burcunuza etkisini Aylık Burç Yorumları yazısından okuyabilirsiniz.

13 Haziran 2022, 08:25 – 14 Haziran 2022, 04:55 arasında Ay 20. Menzilde
20. Menzil: al-Na’a’im 4°17’ Yay ile 17°8’ Yay | Uygun: Kara yolculukları için iyi. İnşaat için uygun. | Uygun Değil: Evlilik için uygun değil. Finansal konular için tavsiye edilmez.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi