12 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Bir Pazar günü için oldukça hareketli bir gündeyiz. Bugün Ay Akrep burcunda yolcuğuna devam ediyor. Maddi konular hala gündemimizde.

Bir Pazar günü için oldukça hareketli bir gündeyiz. Bugün Ay Akrep burcunda yolcuğuna devam ediyor. Maddi konular hala gündemimizde. Gece 1:57 ‘de Venüs Uranüs kavuşumu etkin olacak. Bu etki tüm güne yayılabilir. İlişki ve ortaklıklar konusunda sürpriz gelişmeler mümkün. Bu kavuşum yine de daha çok maddi konuları etkileyecektir. Bu sürpriz masraflar da olabilir beklenmedik bir hediye de olabilir. Bu kavuşumun burcunuza etkisini Aylık Burç Yorumlarında okuyabilirsiniz. Link hikayede ve sitede astrokronos.com

2:31 ‘de Ay Juno arasında destekleyici bir açı olacak. Bu ilişkiler açısından oldukça destekleyici. Partnerden destek alabilirsiniz.

4:05 ^de Ay Uranüs arasında zorlu bir açı var. Bu açı sürpriz gelişmeleri gündeme getirebilir. Özellikle maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hemen ardından 4:15 ‘de Venüs ile karşıt açısı olacak. Bu Venüs Uranüs kavuşumunun etkisini tekrar görmemize neden olacaktır.

Öğle saatleri ilişkiler açısından oldukça zorlayıcı. Destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle maddi konularda kayıplar olasıdır.

17:44 Ay Satürn arasında zorlu bir açı olacak. Bu saatler kendinizi daha karamsar hissedebilirsiniz. Geri çekilin ve biraz dinlenmeye çalışın.

18:01 ‘de Ay Neptün arasında bir uyumlu açı olacak. Meditasyon, yoga ve diğer ruhsal çalışmalar için çok uygun saatler.

22:33 Ay Pluto arasında destekleyici bir açı olacak. Bu saatleri iyi değerlendirin. Azimli bir çalışma, iyi konsantrasyon yapabilenler için derin analiz ve terapilerde çok faydalı olacaktır.

12 Haziran 2022, 11:34 – 13 Haziran 2022, 08:25 arasında Ay 19.Menzilde olacak.

19. Menzil: al-Saula 21°25’ Akrep ile 4°17’ Yay | Uygun: Tarım ve inşaat için iyi. | Uygun Değil: İş ve alışveriş için uygun değil. İlişkiler ve ailevi konular için uygun değil. Deniz yolculukları önerilmez.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi