14 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Dolunay günündeyiz. Gece 1:05 de Ay Mars arasında destekleyici bir açı var. Sabah saatlerine kadar etkin olacaktır. Fiziksel olarak kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Dolunay günündeyiz. Gece 1:05 de Ay Mars arasında destekleyici bir açı var. Sabah saatlerine kadar etkin olacaktır. Fiziksel olarak kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Ay 3:45 de Juno ile zorlu bir açı yapacak. Iliskiler açısından gergin bir gün olabilir. Bugün özellikle iliskiler konusunda önemli kararlardan uzak durun.

14:51 de Yay dolunay gerçekleşiyor. Özellikle eğitim, yurtdışı ya da yolculuklarla ilgili konular netlik kazanabilir. Burcunuza etkisi Dolunay Burç Yorumlarında, blogdan okuyabilirsiniz.

17:37 ‘de Ay Satürn arasında bir uyumlu açı olacak. Sorumluluklar ağır basabilir. Planlamalar için uygun zamanlar. 17.58 ‘e kadar olan bu süreci iyi değerlendirin.

17:58 ‘de Ay Neptün arasında zorlu bir açı var. Kafa karışıklığı, dalgınlık ve yanlış anlamalara müsait.

Ay bu açıdan sonra boşluğa giriyor. Mümkünse dinlenmeye çekilin.

14 Haziran 2022, 04:55 – 15 Haziran 2022, 01:13 arasında ay 21.Menzilde

21. Menzil: al-Balda 17°8’ Yay ile 0° Oğlak | Uygun: Yolculuk ve tedavi için iyi. Tarım ve inşaat için uygun. | Uygun Değil: Evlilik ve ilişkiler için iyi değil. Yeni personel alımı için uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi