11 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Gerilimli bir iki gün olabilir. Bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir. Daha çok maddi konularla ilgilenebilirsiniz.

Ay Akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Gerilimli bir iki gün olabilir. Bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir. Daha çok maddi konularla ilgilenebilirsiniz. Sigorta, kredi, faiz veya miras gibi konular sizi meşgul edebilir.

30 Nisan tutulması ile hareketlenen konular bu bir iki gun gündeminizi meşgul edebillir. Özellikle Pazar günü bu anlamda diklat çekici.

Bugün gece 00:21′ de Merkür Pluto arasında bir destekleyici açısı oldu. Rüyalarınızı yorumlamaya çalışın, şifalandırıcı olabilir.

Gece 02:02 de Balık burcunda yolculuk eden Juno ile Venus arasında destekleyici bir açı olacak. İlişkiler açısından tüm gune yayılan destekleyici bir etki. Ancak Venus ‘ün yarın çok sürprizli açıları mevcut. Detaylar Aylık Burç Yorumlarında

11 Haziran 2022, 14:14 – 12 Haziran 2022, 11:34 arasında ay 18. Menzilde

18. Menzil: al-Qualb 8°34’ Akrep ile 21°25’Akrep | Uygun: Tarım, inşaat için iyi. Mide tedavileri için uygun | Uygun Değil: Aile ile ilgili konular için uygun değil. Aşırı yemeye dikkat!

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi