7 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay, Başak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Sağlık ve iş hayatımız daha fazla öncelikli olacaktır. Ay 7:05 ‘de Venüs ile uyumlu bir açı yapacak.

Ay, Başak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Sağlık ve iş hayatımız daha fazla öncelikli olacaktır. Ay 7:05 ‘de Venüs ile uyumlu bir açı yapacak. İlişki, ortaklık ve finansal konularda destekleyici etkiler var. Sabah saatlerindeki bu destekleyici etkiyi özellikle ilişkiler açısından kullanmaya çalışın. Önemli toplantılarınızı da sabah saatlerinde yapabilirseniz daha iyi olur. Öğleden sonra ilişkiler konusunda bu kadar destekleyici etkiler yok.

Ay 14:00 ‘de Juno ile bir karşıt açı yapacak. Özellikle ikili ilişkiler açısından anlaşmazlıklar olabilir. Bu nedenle bu saatlerde önemli kararlar almaktan uzak durun.

17:26 ‘da Ay Uranüs arasında bir uyumlu açı olacak. Bu saatlerde sürpriz gelişmelere açık olun. Rutinden çıkmak ve yeni planlar yapmak destekleyici olacaktır.

17:48 ‘de ilkdördün fazını yaşayacağız. Bu yeniay zamanında karşınıza çıkan konuların ilk adımlarını atmak demektir. Hatırlayın, 30 Mayıs tarihinde İkizler burcunda bir yeniay yaşamıştık. Bu yeniay zamanında karşınıza çıkan konuların ne olduğunu hatırlamaya çalışın. Bunlarla ilgili harekete geçmenize neden olacak bir konu bugün gündeme gelecektir.

7 Haziran 2022, 18:21 – 8 Haziran 2022, 18:22 arasında ay 14.Menzilde olacak.

14. Menzil: al-Simak, 17° 8 Başak’ ile 0° Terazi | Uygun: Evden taşınmak, işten ya da sevgiliden ayrılmak için iyidir. Deniz yolculukları için uygun. | Uygun Değil: Evlilik için iyi değildir. Kara yolculuğu için uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi