6 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Aslan burcunun son derecelerinde. Geri harekete başlayan Saturn ile bir karşıt açı yapacak. Bu biraz karamsar bir etki yaratabilir.

Ay Aslan burcunun son derecelerinde. Geri harekete başlayan Saturn ile bir karşıt açı yapacak. Bu biraz karamsar bir etki yaratabilir. Bitirilmesi gereken işleriniz varsa bunlari tamamlamak için gec saatleri kullanabilirsiniz. Ay Merkür ile bir kare açı yapacak. Iletisim ve teknolojik alanda sorunlara neden olabilir.

Bu açıdan sonra ay boşluğa giriyor. 9:21 de ise ay Başak burcuna geçecek. Tam olarak mesaiye başlıyoruz. Iş hayati ve sağlık konuları önümüzdeki bir iki günü meşgul edecek. Evi derleyip toplamak da bir diğer olasılık.

6 Haziran 2022, 17:42 – 7 Haziran 2022, 18:21 arasında ay 13. menzilde olacak.

13. Menzil: al-Auwa, 4° 17’ Başak ile 17° 8’Başak | Uygun: Aşk için iyi. Ticaret, finansal konular ve kariyer için uygun. Yolculuklar için uygundur. | Uygun Değil: Aşırı yemeye karşı dikkat! Evlilik için çok da uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.