5 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün 0:53 ‘de ay Hilal fazına geçiş yapıyor. Yeniay zamanında gündeme gelen konuların ilk sinyallerini burada alabiliriz. 9 Mayıs tarihine kadar Hilal fazı devam edecek.

Bugün 0:53 ‘de ay Hilal fazına geçiş yapıyor. Yeniay zamanında gündeme gelen konuların ilk sinyallerini burada alabiliriz. 9 Mayıs tarihine kadar Hilal fazı devam edecek. Eğer yeni bir projeye başlamak istiyorsanız bu tarih aralığını kullanabilirsiniz. Ancak 10 Mayıs tarihinde Merkür retrosunun başlayacağını unutmayın. Bu nedenle yapacağınız başlangıçların geçmişle bir bağlantısı olmasına dikkat edin; bir tekrar veya önceden planlanmış konular için kullanabilirsiniz.

Bir gün önce 23:27 ‘de boşluğa giren ay 2:05 ‘de Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Ev, aile ve duygusal konular öncelikli olacak. Ay 7:56 ‘da Venüs ile bir kare açı yapacak. Biraz keyif yapmak isteyebilirsiniz ve tembellik baş gösterebilir. Etkinlikleri ve toplantıları bu saate almak sürecin daha verimli geçmesi için faydalı olabilir. Maddi konularda ise temkinli olun, gereksiz harcamalar yapabilirsiniz.

10:21 ‘de Güneş Uranüs kavuşumu yaşanacak. Yönetim kademesindeki sürpriz değişimler gündemi bir anda altüst edebilir. 30 Nisan tarihindeki Güneş tutulmasının konuları tekrar gündemimize gelebilir. Önemli projeler için bir başlangıç yapabilirsiniz. Farklı teknik ve yöntemler denemek, yeni bir alana geçiş yapmak, sorunlar için radikal çözümler denemek faydalı olabilir. Eğer kendinizi bazı konularda sıkışmış ve kısıtlanmış hissediyorsanız rutinin dışına çıkmak iyi gelebilir. Yaratıcı fikirler yakalarsanız muhakkak bunları not alın ve ufak da olsa bir adım atın. Kalp rahatsızlığı olanların bugün kendilerini yormamaları gerekiyor.

12:23 ‘de Ay Juno ile destekleyici bir açı yapacak. İlişkiler açısından iyimser bir etki yaratabilir. Destekleyici ve önemli adımlar atabilirsiniz.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi