4 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça hareketli bir gün. Gece 1:32 ‘de Jüpiter Pluto arasında destekleyici bir açı olacak. Ülkemizde geç saatlere denk gelse de küresel anlamda finans piyasaları için önemli bir gösterge.

Bugün oldukça hareketli bir gün. Gece 1:32 ‘de Jüpiter Pluto arasında destekleyici bir açı olacak. Ülkemizde geç saatlere denk gelse de küresel anlamda finans piyasaları için önemli bir gösterge. FED kararlarının da ertesi gün açıklanacağını düşünecek olursak faiz artışına gidilirse çok da sürpriz olmayacaktır.

14:50 de Ay Satürn arasında destekleyici bir açı gerçekleşecek. Uzun vadeli planlar ve üst kademe ile görüşmeler için kullanılabilir. Ancak 15:15 ‘de ise Ay Neptün arasında zorlayıcı bir açı var. Yanılgılar, dalgınlıklar ve unutkanlıklar olasıdır. Bu nedenle önemli işlerinizi sabah saatlerinde halletmeye çalışın.

18:46 ‘da Mars Uranüs arasında destekleyici bir açı olacak. Sürpriz gelişmelere hazır olun. Biraz canlanmak için rutinin dışına çıkabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak yeni girişimleriniz için kullanabilirsiniz. 23:36 ‘da Ay Jüpiter arasında zorlu bir açı var. Aşırılıklardan uzak durun. Dinlenmeye çekilmek için kullanabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi