4 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Aslan burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kendinize güveninizin yükseldiği bir gün olacaktır.

Ay Aslan burcunda yolculuğuna devam ediyor. Kendinize güveninizin yükseldiği bir gün olacaktır. Özellikle sabah 6:08 ‘de Jüpiter ile olan uyumlu açısı sayesinde güne neşeli ve iyimser bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Yeni şans ve fırsatlar yakalayabileceğiniz, yaratıcılığınızın artacağı saatler olacaktır.

Öğlen 13:15 ‘de Mars ile olan uyumlu açısı fiziksel olarak kendinizi zinde hissedeceğiniz bir zaman olacaktır. Özellikle spor yapanlar için verimli zamanlar olabilir. Ancak bu güçlü etki ile bedeninizi yormayın, zira bugün Satürn geri gidecek ve özellikle kramlar bacaklarda olası hasarlar konusunda riskli bir gündeyiz.

Ay Venüs arasında 13:46 ‘da zorlu bir açı olacak. Sosyal hayat, ilişkiler ve finansal konularda keyifsiz saatler olabilir. Maddi konularda yatırım kararlarından uzak durun. İlişkiler açısından fazla buyurgan tavırlar sorunlara neden olabilir.

22:50 ‘de Güneş Juno arasında zorlu bir açı olacak. Özellikle eril figürlerle ilişkiler konusunda zorlayıcı etkiler olabilir. Bugün ego çatışmalarından uzak olmak gerekiyor. Duygusal olarak beklentileriniz karşılanmayabilir.

Gece yarısı Satürn geri hareketine başlıyor. Daha çok küresel etkilerini görsek de 23 Ekim tarihine kadar üzerinizdeki baskının uzaklaşması olasıdır. Haritalarında 18 – 25 derece arasında sabit burçlarda göstergeleri olanlar Mart 2022 sonrasında bazı zorluklar yaşamış olabilirler. Bu süreçte bu konuların bir tekrarı gündeme gelebilir. Ancak ilk etki kadar zorlamayacaktır. Bu daha çok bu sorunların çözümü için çaba göstermenizi gerektirecek konular olacaktır. Burcunuza etkisini Aylık Burç Yorumlarından okuyabilirsiniz.

4 Haziran 2022, 14:52 – 5 Haziran 2022, 16:30 arasında Ay 11.Menzilde

11. Menzil: al-Zubra 8° 34’Aslan ile 21° 25’Aslan | Uygun: Evlilik için iyidir. Para ve kazançlarda iyidir. Yolculuğa çıkılabilir. Otoriteden destek istenebilir. | Uygun Değil: Özellikle kadınların sağlığı için iyi değildir.

Sabit burçlar Boğa , Aslan , Akrep , Kova

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi