3 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay 18:15 ‘e kadar Yengeç burcunda olacak. Ev ve aile konuları hala öncelikli konumda. Merkür 11:00 ‘de ileri gitmeye başlayacak.

Ay 18:15 ‘e kadar Yengeç burcunda olacak. Ev ve aile konuları hala öncelikli konumda. Merkür 11:00 ‘de ileri gitmeye başlayacak. Ancak hala çok yavaş. Hız kazanabilmesi için 5 Haziran tarihini bekleyin. İleri gitmek üzere duran bir Merkür bazı konularda da beklemede kalmanıza neden olabilir.

12:04 ‘de Neptün ile bir uyumlu açısı olacak. Ruhsal çalışmalar, meditasyon veya yaratıcı faaliyetler için kullanabilirsiniz. Gönüllü etkinlikler, başkalarına destek olmak da bu saatlerde olasıdır. Sağlık ve şifa çalışmaları için de kullanabilirsiniz.

13:43 ‘de Merkür ile Ay arasında uyumlu bir açı olacak. İletişim trafiği artabilir. Beklemede kalan bazı konularla ilgili hız kazanmaya başlayabilirsiniz. Yolculuk planları gündeme gelebilir.

Ay 17:37 ‘den sonra artık Hilal fazına geçiş yapıyor. Artık yeniay zamanında karşınıza çıkan konular yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor. 7 Haziran tarihine kadar yeni başlangıçlar ve değişen konular biraz strese neden olabilir. Değişimin getirdiği belirsizlik hissi ve değişim korkusu sizi baltalamasın.

Ay 18:14 ‘de Pluto ile karşıt açı yapacak. Güç savaşları bazı yüzleşmeleri beraberinde getirebilir. Sakin olun ve karar vermek için acele etmeyin.

Ay bu açının ardından boşlukta. 21:37 ‘ye kadar elinizdeki işleri bitirip mümkünse dinlenmeye çekilin. Bu zorlu bir enerji. Derin analizler, terapi bu sürecin en etkin kullanımı olabilir.

21:37 ‘de Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor. Son bir kaç gündür hassas ve duygusal bir süreçten geçmiş olabilirsiniz. Şimdi bu etki yavaş yavaş geride kalıyor. Daha güçlü ve kendi güvenen bir ruh haline geçiş yapabilirsiniz. Risk almak isteyeceğimiz bir gün. Başkalarına ilham olmak, onları motive etmek için kullanılabilir. Yönetici figürlerinin bir adım öne çıkması ve dikkat çekmeleri olasıdır.

3 Haziran 2022, 12:58 – 4 Haziran 2022, 14:52 arasında Ay 10.menzilde

10. Menzil: al-Gabha 25° 42’ Yengeç ile 8° 34 Aslan | Uygun: Aşk ve ilişkiler için uygun. Ticari kazançlar olabilir. Sosyal konular, sağlık ve ruhsal konular için iyidir. | Uygun Değil: Yolculuklar için iyi değildir. İlaç kullanımında dikkatli olunmalıdır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.