3 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

4:54 ‘de Ay Satürn arasında bir karşıt açı gerçekleşiyor. Bu oldukça karamsar bir etki, öncelikle bunun farkında olun.

4:54 ‘de Ay Satürn arasında bir karşıt açı gerçekleşiyor. Bu oldukça karamsar bir etki, öncelikle bunun farkında olun. Bunun dışında daha çok sabah saatlerinde bazı aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Olası ertelemeler ya da plan değişiklikleri yapılabilir.

7:42 ‘de Merkür ile Ay arasında bir destekleyici açı olacak. Bu sorunları çözmek, iletişime geçmek için iyi bir zaman olacaktır. Yolculuklar gündeme gelebilir. Haber akışı hızlanabilir.

8:12 ‘den sonra Ay Hilal fazında olacak. Tıpkı gökyüzünde Ay ‘ın belirmeye başlaması gibi sizin hayatınızda da bu ayın konuları görünür olmaya başlayacak. Bugün karşınıza çıkan konuları iyi gözleyin. 7 Temmuz tarihine kadar yavaş yavaş beliren konularda 7 Temmuz tarihinde bazı adımlar atmanız gerekecek.

12:58 Ay Mars arasında bir uyumlu açı olacak. Fiziksel olarak kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Efor gerektiren işler ve spor için iyi bir zaman olacaktır. Bu açıdan sonra ay boşluğa giriyor. Bu nedenle de önemli başlangıçlar için 15:31 ‘i bekleyin.

Ay 15:31 ‘de Başak burcuna geçiyor. İş hayatı, çalışma arkadaşları, ofis ve günlük rutinlerin öne çıktığı bir zaman. Sağlık, egzersiz, beslenme konularında daha dikkatli ve özenli olmaya çalışabiliriz. Eleştiriler kimi zaman aşırıya kaçabilir.

2 Temmuz 2022, 10:34pm – 3 Temmuz 2022, 11:56pm arasında Ay 12. Menzilde olacak

12. Menzil: al-Sarfa 21° 25’ Aslan ile 4° 17’Başak | Uygun: Tarım ve inşaat için iyidir. Başkalarına hizmet etmek uygundur. | Uygun Değil: Evlilik ve ilişkiler için iyi değildir. Deniz yolculukları tavsiye edilmez.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi