2 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Aslan burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bugün hem Merkür ‘ün hem de Mars ‘ın zorlu açıları olacak. Öğle saatleri ise kısmen destekleyici. Bu zorlu günde Aslan burcundaki ay kimi zaman kendinize güveninizi test edebilir.

Ay Aslan burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bugün hem Merkür ‘ün hem de Mars ‘ın zorlu açıları olacak. Öğle saatleri ise kısmen destekleyici. Bu zorlu günde Aslan burcundaki ay kimi zaman kendinize güveninizi test edebilir.

0:58 ‘de Ay Venüs ile bir uyumlu açı yapacak. Bu aslında ilişkiler açısından oldukça olumlu. Destek bulmak, uyum yakalamak ve huzurlu bir zaman geçirmek için kullanılabilir.

5:13 ise sabah saatlerine oldukça gerilimli bir etki getiren Mars Pluto karesi gerçekleşiyor. Güç savaşları, anlaşmazlıklar bu saatlerde olasıdır. Tekin olmayan kişi ve ortamlardan uzak olun.

13:38 ‘de Merkür ‘ün Satürn ile bir destekleyici açısı olacak. Rasyonel kararlar vermek, soğukkanlı olmak bu süreçte çok daha mümkün. Verdiğiniz kararlar ve sözlerin bağlayıcılığı olacaktır, bu nedenle attığınız imzalar ve verdiğiniz kararlar konusunda dürüst olun.

15:21 ‘de Ay Uranüs arasında bir zorlu açı var. Planların değişmesi, elektronik arızalar, internet kesintileri bu saate damgasını vurabilir. Esnek olun ve biraz rutinin dışına çıkmayı deneyin.

23:52 ‘de Merkür Neptün arasında bir zorlu açı olacak. Elektronik aletleri sıvılardan uzak tutun. Yağmur ve seller konusunda da bu süreçte temkinli olmak gerekiyor. Merkür hala İkizler burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bu nedenle dolandırıcılık, spekülasyon ve yalan haberler olasıdır. Bireysel yaşamlarınızda da duyduğunuz herşeye inanmayın. Önemli kararlarınız için 3 Haziran sonrasını kullanabilirsiniz.

1 Temmuz 2022, 8:53pm – 2 Temmuz 2022, 10:34pm arasında Ay 11. Menzilde

11. Menzil: al-Zubra 8° 34’Aslan ile 21° 25’Aslan | Uygun: Evlilik için iyidir. Para ve kazançlarda iyidir. Yolculuğa çıkılabilir. Otoriteden destek istenebilir. | Uygun Değil: Özellikle kadınların sağlığı için iyi değildir

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.