13 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor. İlişki ve ortaklıklar bugünün ana konusu. Birlikte hareket edebilmek, işbirlikleri önemli olacaktır.

Ay Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor. İlişki ve ortaklıklar bugünün ana konusu. Birlikte hareket edebilmek, işbirlikleri önemli olacaktır. 6:49 ‘da Ay Venüs ile karşıt açı yapacak. Finansal konularla ilgili kararlar alınabilir. İlişkilerde orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz.

Bugünün en önemli açısı 10:06 ‘da Güneş ve Kuzey Ay Düğümünün kavuşumu. Özellikle otorite figürleri ile bir araya gelmek, işbirliği yapmak, birlikte hareket etmek ve destek istemek için oldukça olumlu bir açı. Doğum haritasında böyle bir açınız varsa yönetim kademesi tarafından desteklenen, ortaklıklar sayesinde başarı kazanan birisi olabilirsiniz. Güneş kavuşumları ile ilgili yazı blogda.

Ay 11:21 ‘de Chiron ile bir karşıt açı yapacak. Sağlık konusunda dikkatli olmak gerek. Özellikle baş bölgesi rahatsızlıkları nüksedebilir. Eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Günü olabildiğince yavaş ve sakin geçirebilmek sorunların çözümünde destek olabilir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi