12 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

y gece saatlerinde Başak burcundaki yolculuğuna devam ediyor. 0:16 ‘da Neptün ile bir karşıt açı yapacak. Rüyalar çok canlı olabilir. uyanık olanlar için dalgınlık ve kafa karışıklığı olabilecek saatler. Mümkünse önemli kararlar vermekten kaçının.

Ay gece saatlerinde Başak burcundaki yolculuğuna devam ediyor. 0:16 ‘da Neptün ile bir karşıt açı yapacak. Rüyalar çok canlı olabilir. uyanık olanlar için dalgınlık ve kafa karışıklığı olabilecek saatler. Mümkünse önemli kararlar vermekten kaçının. 6:59 ‘da Ay Pluto arasında uyumlu bir açı olacak. Bu saatlerde iyi bir konsantrasyon sağlamak ve zor projelerin üstesinden gelmek mümkün. Güçlü kişilerden destekler alabilirsiniz. Bu açıdan sonra ay boşluğa girecek. 9:34 ‘de kadar da boşlukta kalacak. Mümkünse bu saat aralığını elinizdeki işleri tamamlayın ve yeni bir işe başlamayın.

9:34 ‘de Ay Terazi burcuna geçiyor. Ortaklık ve ilişkiler daha fazla öne çıkacaktır. Karşı tarafı düşünerek hareket edeceğimiz bir iki gün. Sanatsal ve sosyal faaliyetler öne çıkabilir. Sosyal çevrenizden destek alın ve başkalarına destek olmak için çalışın. 10:01 ‘de ay Jüpiter arasında bir karşıt açı olacak. Tembellik başgösterebilir. Bu saatlerde gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

17:54 ‘de Ay Merkür arasında uyumlu bir açı olacak. İletişim hızlanabilir. Merkür retro olduğu için geçmişte yapılan konuşmalar tekrar değerlendirilebilir. Eski konuları irdelemek, eski dokümanları toparlamak, yazılarınızı editlemek için kullanabilirsiniz.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi