9 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

kete geçirebilir. Ay Aslan burcunda hareket ettiği için bu ilk dördün fazı muhtemelen kendinize güven, yöneticilik kabiliyetleri, yaratıcılık konusunda önemli olabilir. Sağlık konusunda kalp ve sırt bölgesi bugün hassas olabilir.

Bugün ilk dördün fazındayız. 30 Nisan tarihinde bir tutulma yaşadık. Bu tutulmanın hayatınızda başlattığı konularla ilgili ilk adımları burada atacağız. İlk dördün fazı genelde fiziksel olarak bizi aksiyon almaya iten bir süreçtir. Kimi zaman bir cesaret testine neden olabilir. Birilerinin sizden beklentileri veya talepleri sizi harekete geçirebilir. Ay Aslan burcunda hareket ettiği için bu ilk dördün fazı muhtemelen kendinize güven, yöneticilik kabiliyetleri, yaratıcılık konusunda önemli olabilir. Sağlık konusunda kalp ve sırt bölgesi bugün hassas olabilir.

15:38 ‘de Ay Satürn arasında bir karşıt açı olacak. Bu açı ile bazı konuları tamamlamanız gerekebilir. Elinizdeki işleri tamamlamak, bazı konuları bitirmek için adım atmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı tekrar değerlendirmeniz iyi olabilir. Bu saatlerin sıkıcı ya da karamsar hissetmenize neden olabileceğinin farkında olun.

Merkür retro hareket öncesinde durdu. Bu bir iki gün önemli kararlar almaktan kaçının. Elektronik eşyalarınız sorun çıkarabilir. İletişim konusunda aksaklıklar baş gösterebilir. Eller, kollar ve bilekler hassas olabilir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi