7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün 7 Mayıs 2022. Astrolojik olarak Ay Yengeç burcunda yolculuğuna devam ediyor. Ev ve ailenizle ilgili konular önceliğiniz olacaktır. 4:12 ‘de Ay Neptün arasında destekleyici bir açı olacak. Uyanık olanlar meditasyon gibi ruhsal çalışmalar için değerlendirebilir. Rüyalarınızı uyandığınızda anımsarsanız not alın. Eğer analiz edebilirseniz şifalandırıcı olacaktır. 11:59 ‘da Ay Pluto arasında sert bir açı olacak. Bu açı güç savaşlarını tetikleyebilir.

Bugün 7 Mayıs 2022. Astrolojik olarak Ay Yengeç burcunda yolculuğuna devam ediyor. Ev ve ailenizle ilgili konular önceliğiniz olacaktır. 4:12 ‘de Ay Neptün arasında destekleyici bir açı olacak. Uyanık olanlar meditasyon gibi ruhsal çalışmalar için değerlendirebilir. Rüyalarınızı uyandığınızda anımsarsanız not alın. Eğer analiz edebilirseniz şifalandırıcı olacaktır. 11:59 ‘da Ay Pluto arasında sert bir açı olacak. Bu açı güç savaşlarını tetikleyebilir. Karşınıza çıkan kişileri ikna etmeniz zor olabilir. Manipülasyonlara açık bir zaman olduğu için önemli kararlar vermek durumunda kalırsanız zaman isteyip bu kararları daha sakin bir saatte verin.

12:47 ‘de Güneş Mars arasında uyumlu bir açı olacak. Cesaret gerektiren işler, kendinizi daha güçlü bir şekilde ifade etmek için kullanabilirsiniz. Rekabet içeren konular için bugün oldukça destekleyici. Eğer aktif olarak spor yapan biriyseniz bugünü oldukça verimli kullanabilirsiniz. Fiziksel enerjinizin ve kendinize olan güveninizin arttığı bir zamandan geçiyorsunuz. Şimdi hareketleriniz ve inisiyatif alma gücünüz dikkat çekiyor. İşbirliklerine yatkın olmasanız da kendi başınıza hareket etme gücünüzün destekleneceği bir zaman. Mücadeleniz ve rekabetçiliğiniz şimdi yöneticileriniz tarafından desteklenebilir. Küresel anlamda savaş gündemin ana maddesi olabilir.

13:25 ‘de Ay Jüpiter arasında uyumlu bir açı olacak. Daha iyimser olduğunuz bir zaman olacaktır. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Ay bu açıdan sonda boşluğa giriyor. 14:49 ‘a kadar önemli bir işe başlamak yerine elinizdeki işleri bitirin ve dinlenmeye çalışın.

Ay 14:49 ‘da Aslan burcuna geçiş yapacak. Risk almak isteyeceğimiz bir gün. Başkalarına ilham olmak, onları motive etmek için kullanılabilir. Yönetici figürlerinin bir adım öne çıkması ve dikkat çekmeleri olasıdır. 8 ve 9 Mayıs tarihlerinde Ay ‘ın önünde zorlayıcı açılar olacak. Bu nedenle önemli işlerinizi bugün içinde çözmeye çalışın. 23:58 ‘de Ay Merkür arasında uyumlu bir açı olacak. Geç saatte çalışanlar için oldukça aktif saatler olabilir. Özellikle zihinsel faaliyetler açısından iyi bir zaman. Eğitim ve iletişim konusunda aslında destekleyici bir zaman, fırsatı olanlar değerlendirebilir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.