5 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça hareketli bir gün. İki gezegen burç değiştiriyor. Üstelik bunlardan birisi 30 Nisan tarihinden beri İkizler burcunda olan Merkür.

Bugün oldukça hareketli bir gün. İki gezegen burç değiştiriyor. Üstelik bunlardan birisi 30 Nisan tarihinden beri İkizler burcunda olan Merkür. Normalde bu kadar uzun süre kalmıyor bir burçta. Ama burada bir retrosu olduğu için normalden daha uzun süredir bu burçta kaldı. Bu nedenle bugün gerçekleşecek geçiş hayatınızdaki bir alandaki sıkışmanın artık geride kalacağının göstergesi olacak. Bugün değişen gündemi iyi takip edin. Merkür retrosu zamanında askıda kalan konular, yanlış anlaşılmalar ve kendi içinize çekildiğiniz konuları artık geride bırakıyorsunuz. Özellikle dalgınlıklar, kafa karışıklıkları, söylenen yalanlar geride kalıyor. Şimdi zihninizin daha dingin ve sessiz olduğunu görebilirsiniz.

Ay Başak burcunda yolculuğuna devam ediyor. Sağlık ve çalışma hayatımız ana gündemimiz olmaya devam ediyor. 2:22 ‘de Uranüs ile güzel bir açısı olacak. Gece uyanık olanlar için oldukça üretken saatler olabilir. Uykuda olanlar için ise haberci rüyalar olasıdır.

6:46 ‘da Ay ‘ın Juno ile bir karşıt açısı meydana geliyor. Özellikle estetik konulardan lütfen uzak durun. Yeni bir kozmetik denemeyin. İlişkilerle ilgili konularda ise gerilimler olasıdır. 8:17 ‘de ay düğümleri ile ise uyumlu bir açı yapacak. Toplantılar ya da ilişkilerle ilgili konuların bu saatin sonrasına atın.

9:03 ‘de Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bir süredir Koç burcunda olan Mars bizi hem kazalara ve sakarlıklara açık kıldı hem de bazıları için fazla gergin zamanlardı. Bu süreci geride bırakıyoruz ve biraz daha yavaşlayabiliriz. Ancak öfkenizi sağlıklı kullanmaya çalışın ve tembellikten uzak durun. Uzun vadeli planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Ancak bilin ki bu süreçte başlattığınız işler kısmen yavaş ilerleyecektir. Burcunuza etkisini Temmuz Ayı Burç Yorumları ‘ndan okuyabilirsiniz.

9:25 ‘de ise Merkür Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Yazının başında da belirttiğim gibi 30 Nisan tarihinden beri sıkışıp kaldığınız konulardan sıyrılıyorsunuz. Şimdi daha duygusal olabilirsiniz. Ama en azından kafa karışıklıklarının geride kalacağı bir sürece adım atıyorsunuz. Artık daha sessiz ancak ne istediğinizden emin olduğunuz bir sürece adım atabilirsiniz. Eğitim ve iletişim konularındaki belirsizlikler de geride kalacaktır. Bu geçişin burcunuza etkisini Aylık Burç Yorumları ‘nda bulabilirsiniz.

İki gezegenin burç değiştirmesinden hemen sonra ise 9:36 ‘da Merkür ve Mars uyumlu bir açı yapacak. Bu açı ile hızlı kararlar alarak uygulamaya koyabilirsiniz.

16:45 ‘de Ay Neptün arasında zorlu bir açı olacak. Yanılgılara açığız. Bu saatlerde önemli kararlardan uzak olun.

21:03 ise Ay Pluto ile uyumlu bir açı yapacak. Bu açı iyi bir konsantrasyon ve azimli bir çalışma fırsatı getirir. Zorlu projelerin üstesinden gelebilirsiniz. Güçlü kişilerden destek almak, birilerini ikna etmek için de uygundur.

Ay bu açıdan sonra boşluğa giriyor. Önemli kararlarınız için ayın boşluktan çıkmasını bekleyin. Bu da gece 1:24 ‘ü bulacaktır.

3 Temmuz 2022, 11:56pm – 5 Temmuz 2022, 12:55am arasında ay hala 13. Menzilde

13. Menzil: al-Auwa, 4° 17’ Başak ile 17° 8’Başak | Uygun: Aşk için iyi. Ticaret, finansal konular ve kariyer için uygun. Yolculuklar için uygundur. | Uygun Değil: Aşırı yemeye karşı dikkat! Evlilik için çok da uygun değil.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.