25 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay Boğa burcunda yolculuğuna devam ediyor. Finansal konular hala ana gündem maddemiz olacak. Ay, 01:14 ‘de Uranüs ile kavuşuyor. Sürpriz gelişmelere hazır olun. Sabah saatlerine kadar da etkisi devam edecek bu açı nedeniyle planlarınız değişebilir.

Ay 3:10 ‘da kapanan faza geçiş yapıyor. Bu faz bir arınma zamanıdır. Detoks, diyet ve diğer arınma yöntemlerini kullanabilirsiniz. Elinizdeki işleri bitirin. Zira 29 Haziran tarihinde bir yeniay yaşayacağız. Bu yeniay ile tüm gündeminiz değişecek. O tarih sonrasında dönüp eski işlerle ilgilenecek vaktiniz olmayacak. Yeniay burç yorumları blogda.

16:01 ‘de Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Sorumluluklar nedeniyle çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bu saatlerde kendinizi daha karamsar hissedebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak ve dinlenmek destekleyici olabilir. Elinizdeki birikmiş işlerinizi de bu saat aralığında tamamlamak yükünüzü hafifletebilir.

17:05 ‘de Ay Neptün arasında uyumlu bir açı olacak. Ruhsal ve sanatsal konular için fırsat yaratabilirsiniz. Yapabilenler için Meditasyon gibi çalışmalar için verimli saatler olabilir.

22:02 ‘de Ay Pluto ile bir uyumlu açı yapacak. Bu gece göreceğiniz rüyaları sabah uyandığınız zaman not alın, şifalandırıcı olabilirler. Akşam saatleri ise manipülasyonlara açık olacaktır. Önemli kararları erteleyin.

25 Haziran 2022, 09:04 – 26 Haziran 2022, 10:50 arasında Ay 5. Menzilde olacak.

5. Menzil: al-Haq’a 21° 25 Boğa’ ile 4° 17’İkizler | Uygun: Zihinsel faaliyetler, artistik çalışmalar, ders, otoriteden destek istemek, yolculuk, deniz yolculukları, yolculuklardan dönmek, saçları yıkamak ve kesmek | Uygun Değil: Sosyallik

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama sayfasından yükselen burcunuzu öğrenebilir, yorumunu okuyabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi