23 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

3:34 ‘de Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler açısından iletişimin ön planda olacağı bir zamana geçiş yapıyoruz. İkizler burcunda Venüs çok rahat etmez, kararsız bir yapı sergileyebilir.

3:34 ‘de Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler açısından iletişimin ön planda olacağı bir zamana geçiş yapıyoruz. İkizler burcunda Venüs çok rahat etmez, kararsız bir yapı sergileyebilir. Bu geçiş esnasında Neptün ile de bir açısı olacağı için kafa karışıklıklarına açık olacaktır. Finansal olarak ise istikrarsız koşullar görebiliriz. Yanılgılara da açık bir zaman olacağı için yatırımlar için karar alırken temkinli olmak ve güvenilir alanda kalmakta fayda var. Venüs İkizler geçişinin burcunuza etkisi Aylık Burç Yorumları ‘nda

Ay Koç burcunda yolculuğuna devam ediyor. 5:18 ‘de Satürn ile bir uyumlu açısı olacak. Çalışmak, sorumlulukları dikkate almak için sabah saatlerini kullanabilirsiniz.

11:02 ‘de Ay Pluto arasında zorlu bir açı olacak. Manipülasyonlara ve güç savaşlarına açığız. Bu açıdan sonra ay boşluğa girecek. Yeni adımlar için 14:57 sonrasını bekleyin.

Ay 14:57 ‘de Boğa burcuna geçiş yapıyor. Geçtiğimiz iki gün çok hızlı ve hareketli olabilir. Şimdi biraz yavaşlayabilirsiniz. Maddi konuların ön planda olduğu bir zamandayız. Olanı korumak isteyebiliriz. İnatçılık ve değişime direnmek olasıdır. İştah artabilir, dikkat!

19:11 ‘de Ay Güneş arasında bir destekleyici açı olacak. Bu açı ile hedeflerinize odaklanmanız mümkün.

23 Haziran 2022, 06:42 – 24 Haziran 2022, 07:39 arasında ay 3. Menzilde

3. Menzil: al-Turaija, 25° 42’ Koç ile 8° 34’ Boğa | Uygun: Yaratıcı konular, iş, para ve ticaret | Uygun Değil: Deniz yolculukları. Evlilik. Aşk ve ilişkiler. Bahçe işleri

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.