21 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları

Ay 6:36 ‘dan sonra Koç burcunda olacak. Harekete geçmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanılabilir.

Ay 6:36 ‘dan sonra Koç burcunda olacak. Harekete geçmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanılabilir. Hızlı gelişmeler bu süreçte mümündür. Aşırı riskli hareketlere ve kazalara dikkat ediniz. Öfke ve kavgacı tutumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Enerji hızlı, işleri bitirmek için hızlı hareket ederken dikkatsiz ve özensiz olma riskimiz var.

Ay bugün artık son dördün fazında olacak. 30 Mayıs tarihinde adım attığınız ya da karar verdiğiniz konularla ilgili bir son revizyon zamanı olacak. Geçtiğimiz fazda bazı geri bildirimler aldınız. Sorunun ne olduğunu öğrendiniz. Şimdi bu geri bildirimler sonrasında revizyonlarınızı yapın. Bu düzenlemeler yeniay planlarınızı daha iyi bir noktaya taşımak içindir.

Bugün 11:23 ‘de Venüs Pluto arasında bir uyumlu açı olacak. İlişkiler için daha güçlü bağlar demek. Finansal olarak ise manipülasyonlar olasıdır. Açı destekleyici olduğu için çok sert ve zarar verici bir etki beklemeyiz ama yine de yatırım kararlarınızda temkinli olun.

Akşam saatlerinde Ay dün gerçekleşen Merkür Jüpiter açısını tekrar tetikleyecek. Eğitim, iletişim ve yolculuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler bekleyebiliriz.

21 Haziran 2022, 06:36 – 22 Haziran 2022, 06:19 arasında Ay 1.Menzilde olacak.
1. Menzil: al-Saratan, 0° Koç ile 12° 51’ Koç | Uygun: İş yapmak ve yeni başlangıçlar. Saç ve tırnaklarınızı kesmek. Bahçe işleri | Uygun Değil: Ancak aşk ve ilişkiler için tercih edilmemelidir.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  Doğum Haritası Yorumlama öğrenmek için Kendim İçin Astroloji eğitimini alabilirsiniz.

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi