2 Mayıs 2022 Burç Yorumları

2 Mayıs 2022 – Astroloji Ajandası
Ay Boğa burcunda yolculuğuna devam ediyor. Yavaşlamak ve keyif yapmak isteyeceğimiz günler. Yine de Uranüs etkili tutulmanın etkisindeyiz. Sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

2:32 ‘de Ay Satürn ile zorlu bir açı yapacak. Endişe ve karamsarlık uykusuzluğa neden olabilir. 3:04 gibi Neptün ile güzel bir açısı olacak. Yapabiliyorsanız bu saatler meditasyon gibi ruhsal çalışmalar için çok uygun.

10:19 ‘da Ay Jüpiter ile uyumlu bir açı yapacak. İyimser etkilerin olduğu bir zaman olacaktır. Yolculuklar gündeme gelebilir. Daha hoşgörülü olabilirsiniz. Sosyallik için uygun zamanlar.

10:59 ‘da Pluto ile uyumlu bir açı yapacak. Derin çalışmalar için kullanılabilir. Konsantrasyonun ve iradenin güçlü olduğu zamanlar olacaktır. Güçlü kişilerden destekler alabilirsiniz.

13:12 ‘de Venüs ile bir uyumlu açısı olacak. İlişkiler ve maddi konularda destek bulabilirsiniz. Sosyal hayatın hareketleneceği saatler olacaktır.

13:12 ‘den 13:46 ‘ya kadar ay boşlukta olacak. Elinizdeki işleri bitirmeye odaklanın.

Ay 13:46 ‘da İkizler burcuna geçtiğinde iletişim hızlanacak. Ciddi sözler vermemeye çalışın, bu saatler oldukça istikrarsız olacaktır.

18:05 ‘de Ay Merkür ile kavuşacak; yolculuklar gündeme gelebilir. İletişim trafiği artabilir, kardeş-kuzen-komşu ile irtibatlar olabilir.

19:10 ‘da Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde daha aktif olunacak zamanlardır. Sosyal hayatınız canlanabilir. Daha dışa dönük olabilirsiniz. Burcunuza etkisini Aylık Burç Yorumlarından okuyabilirsiniz.

22:09 ‘da Juno ile zorlu bir açı yapacak. İlişkiler konusunda hassas saatler, olabildiğince soğukkanlı olmaya çalışın. Yarın ay Mars ile de zorlu bir açı yapacak. Gerilimi arttırmak istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Çarşamba günü ciddi konuşmalar için daha uygun etkiler olacak.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi