11 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları

urcuna geçiş yapıyor. Artık şans ve fırsat yakaladığımız alanlar değişmeye başlıyor. Haziran – Eylül 2010 ve Ocak – Haziran 2011 tarihleri arasını anımsamaya çalışın. Bu tarihlerde Jüpiter yine Koç burcundaydı.

Ve Jüpiter Koç Burcunda... 29 Aralık 2021 ‘den bu yana Balık burcunda bulunan şans gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor. Artık şans ve fırsat yakaladığımız alanlar değişmeye başlıyor. Haziran – Eylül 2010 ve Ocak – Haziran 2011 tarihleri arasını anımsamaya çalışın. Bu tarihlerde Jüpiter yine Koç burcundaydı.

Koç burcu yeni girişimleri, daha önce tecrübe etmediğimiz konuları gündeme getirir. Bu alanlarda hızlı başarılar bekleyebiliriz. Ancak unutmayın; Koç her zaman plansız hareket etmenin getirdiği zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır. Başlangıçlar muhteşem olsa da sürecin sonunda aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabilir. Bu nedenle bazı revizyonlar yapmak zorunda kalabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Jüpiter 28 Ekim 2022 tarihine kadar Koç burcunda yolculuğuna devam edecek. Daha sonra retro yapacak ve tekrar Balık burcuna dönecek. 20 Aralık 2022 ‘de ise tekrar Koç burcuna dönecek ve 16 Mayıs 2023 ‘e kadar bu burçta olacak. Burcunuza etkisi blogda link hikayede mevcut. Karşınıza yeni ve daha önce denemediğiniz fırsatlar çıkarsa hiç tereddüt etmeyin, çok daha güçlü bir etkiyi 2023 ‘de yaşayacaksınız.

Ay bugün Başak burcunda olacak. İş hayatı, çalışma arkadaşları, ofis ve günlük rutinlerin öne çıktığı bir zaman. Sağlık, egzersiz, beslenme konularında daha dikkatli ve özenli olmaya çalışabiliriz. Eleştiriler kimi zaman aşırıya kaçabilir.

6:27 ‘de Uranüs ile destekleyici bir açısı olacak. Güzel sürprizler ve önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sabah saatlerinde planların değişebileceğinin farkında olun. Rutinden çıkmak, farklı teknik ve çözümler denemek bu süreçte çok destekleyici olacaktır.

15:17 ‘de Ay Mars arasında zorlu bir açı olacak. Yolda olanlar lütfen sakin olsunlar. Bu saatler oldukça gerilimli ve tartışmalara açık. Sakin olabilen kazançlı çıkacaktır.

17:01 ‘de Ay Güneş arasında destekleyici bir açı olacak. Yönetim kademesinden destek almak, hedefleriniz için harekete geçmek ve pratik çözümler bulmak daha kolay olacaktır.

Akşam saatleri başkalarından destek almak, iş birlikleri, sosyalleşmek için uygun zamanlar olacaktır.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.