1 Mayıs 2022 Burç Yorumları

Yılın en şanslı açısı gerçekleşiyor bugün. 0:13 ‘de Venüs ve Jüpiter güçlü oldukları Balık burcunda kavuşacaklar. İlişkiler için güzel başlangıçlar kapıda. Maddi manevi şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yılın en şanslı açısı gerçekleşiyor bugün. 0:13 ‘de Venüs ve Jüpiter güçlü oldukları Balık burcunda kavuşacaklar. İlişkiler için güzel başlangıçlar kapıda. Maddi manevi şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal açıdan oldukça romantik zamanlar diyebiliriz. 1 Mayıs 2022 Burç Yorumları, Ruhsal çalışmalar açısından da güçlü saatler olacaktır. Özellikle meditasyon ve şifa çalışmaları için kullanılabilir. Eğer uykuda olduğunuz saatlere denk geliyorsa rüyalarınızı analiz etmeyi deneyin, şifalandırıcı olacaktır.
Ay, tutulmadan sonraki ilk açısını Mars ile yapacak. Aslında güçlü ve motivasyonun yüksek olacağı zamanlar. Uyanık olanlar için verimli saatler olabilir.

7:24 ‘de Uranüs ile kavuşacak olan ay sürprizleri kapınıza getirecek. Rutinin dışına çıkacağınız her fırsatı iyi değerlendirin.

13:37 ‘de Venüs ve Pluto arasında destekleyici bir açı olacak. Bu ilişkilerde derinleşmeyi sağlayabilecek bir açı. Maddi konularda ise önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

22:53 sonrasında ise işbirliklerini destekleyen etkiler var. Yardım istemekten çekinmeyin. Yarın Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve ilişkiler konusunda daha atak olacağız.

Daha fazla yorum için astrokronos.com blog sayfasını ziyaret edebilir ve danışmanlık için rezervasyon yaptırabilirsiniz! Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için profildeki bağlantıya tıklayın

Doğum haritası hesaplama ile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.  

Port bazlı politikaların ağ trafiğinin yönlendirilmesi üzerindeki etkisi